Sembol , özel olarak tasarlanmış 3 blokta toplam 160 daire sizleri bekliyor.

Sembol , özel olarak tasarlanmış 3 blokta toplam 160 daire sizleri bekliyor. Sembol , özel olarak tasarlanmış 3 blokta toplam 160 daireden oluşuyor. Projede yer alan tüm daireler, özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla, kalitesini sunuyor. Projede 100 m2 2+1 , 130 m2 2+1 ve 145 m2 3+1 daireler farklı ihtiyaçlara göre seçenekler sunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor. Şehrin karmaşasından uzak kusursuz bir yaşam hayali, Sembol ’de gerçek oluyor. Özel tasarım “seyir terasları” ile gökyüzünde bahçe keyfi günün yorgunluğunu unutturuyor. Sembol, çocuk oyun alanları, süs havuzları, basketbol ve futbol sahaları, otoparklar, geniş lobiler ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.

BURADA HERŞEY SİZE ÖZEL

Ferah ve yaşam kalitesi yüksek yapılardan oluşan ve özenle planlanmış bir mimariye sahip olan Sembol’de kendi dünyanızı yeniden inşaa edeceksiniz.

PARK SEMBOL İLE HUZURLU BİR GELECEK

Şehrin tüm olumsuzluklarını dışarıda bırakabileceğiniz bir hayat inşaa ediliyor.

AİLENİZLE DOYUMSUZ TATLAR

Evinizin özenle tasarlanmış mutfağında yemek yapmakta,yemek yemekte Sembol’de daha keyifli.

KULLANIŞLI MEKANLAR

İç mekanlarda kayıp alanları azaltmaya özen gösteren mimarisi ve akıllı kat planlarıyla Sembol’de daireler daha kullanışlı hale geliyor.

NEDEN PARK SEMBOL?

İyi bir yatırım, iyi bir yaşam…
Bölgeye değer kazandıran, her yeni proje ile sürekli gelişen ; Sembol projesi ile birlikte gayrimenkul pazarının zirvesine yaklaşıyor.