Yenilikten güç alarak tasarlanan Gaziantep’in en şık yaşam projesi.

Evo, daha ilk bakışta sizi farklı bir hayata çağıran mimarisiyle konfor ve estetiği yeniden yorumluyor.
Sıradışı çizgisi ve zengin sosyal olanaklarıyla, 3 etapta 300 daire olması planlanan Evo, ilk etabında hayatı daha iyi yaşamak isteyenler için 2 blokta 75 daire olarak tasarlandı.Özenle seçilen kaliteli malzemelerle dizayn edilen, işlevselliğin ve fonksiyonelliğin göz önünde bulundurulduğu daireler, içerisinde yaşamaktan mutluluk duyulacak mekanlar sunuyor. Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış 2+1 ve 3+1’den oluşan 4 ayrı daire tipinden birisi mutlaka size göre.
Ailenizin her yaş grubuna hitap eden sosyal alanları ile hayallerinizi aşan konforlu bir yaşam Evo’da sizleri bekliyor.
Doğanın yeşil ve mavi renkleri Evo’da buluşuyor…
İlk bakışta fark edilen geniş bir sosyal alan. Çevresinde akıp giden su kanalları ve üstlerinde ahşap köprüler. Yemyeşil bir bahçeye ve su kanallarına bakan eksiksiz bir fitness salonu. Kafeteryaya komşu açık yüzme havuzu,günün stresini atabileceğiniz havuz başı oturma grupları ve kamelyalar, sizlere huzur vermek için tasarlandı.
Evo’da her anınızı dolu dolu yaşayacaksınız…
Herşey yaşam kalitenizi arttırmak için düşünüldü. Keyifle zaman geçirilebilmeniz için tasarlanmış geniş lobileri, komşularınız ve arkadaşlarınızla buluşacağınız, sıcak sohbetler yapabileceğiniz kafeteryası, derbi maçlarını eğlenceli bir grupla izleyebileceğiniz ve vizyondaki filmleri takip edebileceğiniz cep sineması ile tüm detayları düşünülmüş özel bir hayatı sizlere sunuyor.
Çocuklar için özel bir dünya Evo Çocuk Kulübü…
Çocukların, hem bireysel gelişimi, hem de sosyalleşme ihtiyaçları için gereken pek çok şey Evo’da .Büyükleri bile imrendiren, çocukların rahat edeceği rengarenk oyun odası, çocukların uçsuz bucaksız hayal dünyaları düşünülerek tasarlandı.
Evo’da sağlıklı bir yaşam için pek çok olanak var…
Bedeni toksinlerden arındırarak yenileyen, enerjiyi tazeleyen sportif bir hayat sizleri bekliyor. Yüzerek suyun tadını çıkarabileceğiniz açık yüzme havuzu, zinde kalmak isteyen spor meraklıları için fitness salonu, mini spor sahası ve yürüyüş parkurları, günü dinç ve enerjik yaşamak isteyenlere hakettikleri yaşam kalitesini sunuyor.
Evo’da hobileriniz de hayat buluyor…
Sizin için tasarlanan hobi salonunda dilerseniz bilardo, satranç, masa tenisi oynayabilir, dilerseniz de resim yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
Evo’da önceliğimiz güvenliğiniz…
24 saat özel güvenlik, site giriş kontrol noktası, bloklara şifreli giriş, daireler arası haberleşme ve çocuk oyun alanlarını da izleyebileceğiniz kapalı devre kamera sistemi, siz ve aileniz için dışarıdaki tehlikelerden uzak huzurlu bir yaşam konsepti yaratıyor.